Sasquatch: iсторiя агенцiї

Сасквач [ˈsæskwɒtʃ], він же єті, біґфут або чугайстер. Реліктовий гомінід, більше відомий як снігова людина, котрого ніхто не бачить, але його сліди неможливо не помітити.

У 2009 році в Києві створюється агентство Sasquatch із ключовою послугою — просування брендів у соціальних мережах. Уже на етапі консультації клієнти змогли переконатися в нашій експертності. Так ми отримали першого клієнта — компанію Nike. В рамках співпраці представили ринку нову модель взуття Nike Dunk, забезпечили підтримку в соцмережах на Ukrainian Fashion Week та Чемпіонаті світу з футболу (2010), а також вели сторінки Nike у Facebook і Vkontakte.

Крок за кроком Sasquatch отримує нових клієнтів:

Kira Plastinina

18 власних і 18 партнерських магазинів в Україні

телеканал «ТЕТ»

одночасно вели 24 спільноти у Facebook і Vkontakte («Дурнєв +1», «Щоденники Темного», Split, «ТЕТ 2.0», «Маша і моделі», «Закрита Школа», «10 бажань», «Лялечка», «Королева балу», «Віталька» та ін.);

мережа магазинів Argo

бренди Benetton, Mango, Sisley, Energie, Guess, Killah, Orsay, Jennyfer та інші ТМ;

Fotomag

на той момент входив до Топ-3 інтернет-магазинів побутової техніки.

У 2011–2015 роках ми стали не лише надійним підрядником для компаній, але й партнером 15 рекламних і PR-агенцiй України та СНД, які на той момент не надавали SMM-послуг. Щодня підвищували свій диджитал-рівень, працювали з великими брендами і переймали досвід з інших країн.
У 2015 році нашими клієнтами стали:

АТБ

мережа магазинів

Longer

слабоалкогольні напої

Global Money

система електронних платежів

ТРЦ «МОСТ-сiтi» (Днiпро) i Globus (Київ), а також 5 ТЦ групи Arricano в Києві, Запоріжжі, Кривому Розі

Global Spirits

міжнародний алкогольний холдинг (ТМ «Первак», «Мороша», Oreanda, «Хортиця»)

Planet Toys

магазин іграшок

Fly

мобільні телефони і ще десяток проєктів

У 2017 році Sasquatch визначив для себе головні критерії роботи діджітал-агентства повного циклу — це реалізація проєктів з високою експертизою і перевершенням очікувань. Завдяки цьому вектору наші клієнти почали відмовлятися від проведення тендерів і продовжувати роботу з нами на наступні періоди.

З цього року ми створювали в середньому 15 сайтів на рiк, регулярно запускали медійні кампанії та кампанії з інфлюенсерами. У 2018 роцi ми активно вели проєкти для таких компаній або торгових марок:

У нас немає профілю або ніші, в яких ми працюємо. Але за необхідності можемо успішно співпрацювати з будь-яким бізнесом. Наприклад, у цей період наше агентство одночасно вело 10 ЖК таких забудовників, як DIM, «Укрбуд», Novbud і «Фундамент».

У 2021 року в портфелі наших клієнтів значилося понад двадцять проєктів з України, Англії, Киргизстану та Узбекистану, серед яких були такі торгові марки і компанії:

SMM — це те, з чого ми починали, і більшість проєктів сьогодні пов’язано саме з цим напрямком.

Але сьогодні до нас приходять клієнти як із запитами на SMM, так і на контекстну й таргетовану рекламу, крауд-маркетинг, маркетинг впливу, SERM і комплексні диджитал-кампанії.

І ми на 100 % закриваємо ці завдання з результатами, що перевищують KPI.

Які завдання вирішує SMM

Маркетинг у соціальних мережах — найпростіший спосіб охоплення великої аудиторії і пошуку її вузьких сегментів.

SMM — це не лише супровід брендів у соціальних мережах. Ми також реалізуємо performance-кампанії з продажу товарів і послуг наших клієнтів. Що ще включає SMM у Sasquatch?

Лонч

Хороша рекламна кампанія в соцмережах може підігріти інтерес клієнта. Коли людина побачить продукцію на полиці, рішення про покупку буде прийнято набагато швидше.

Формування впізнаваності і лояльності до бренду

Покупець швидше вибере послугу або продукт, які йому вже добре знайомі. Соцмережі дозволяють комунікувати зі споживачем, формувати образ сильного бренду і нарощувати лояльність.

Збільшення трафіку на сайт

Коли трафік створюється за рахунок гарної рекламної кампанії, клієнти швидше знаходять потрібний товар саме у вас.

Боротьба з негативом

За правильно вибудуваної комунікації значно простіше зберегти позитивний імідж.

Facebook, Instagram, Tik-Tok, Twitter, LinkedIn і Telegram міцно увійшли в наше життя.

Вони стали не лише простором для спілкування з друзями, а й постійним джерелом інформації. Ці ресурси вигідно використовувати бізнесу кожної категорії. Почніть просто зараз!

замовити просування

Як створюється SMM-комунікація в нашому агентстві?

Вивчаємо продукт

Знайомимось як із самим брендом, так і з організацією бізнес-процесів. Виявляємо сильні і слабкі сторони.

Аналізуємо ринок

Фіксуємо KPI і період їх досягнення. Створюємо рекламні матеріали і контент. Виявляємо раціональні та емоційні посили, які потрібно донести для формування відповідного образу цільової аудиторії. Пишемо тексти, створюємо графіку і відеоконтент. За необхідності залучаємо фрилансерів-копірайтерів, фотографів, 3D-дизайнерів і креативників.

Розробляємо комунікаційну стратегію і позиціонування.

Знаходимо чітку відповідь на питання «Чому повинні купувати у вас?». Визначаємо оптимальні канали та розробляємо карту шляхів клієнта до покупки.

Формуємо цiлi

Фiксуємо KPI та перiод їх досягнення.

Створюємо рекламні матеріали і контент

Виявляємо раціональні та емоційні посили, які потрібно донести для формування відповідного образу цільової аудиторії. Пишемо тексти, створюємо графіку і відеоконтент. За необхідності залучаємо фрилансерів-копірайтерів, фотографів, 3D-дизайнерів і креативників.

Запускаємо рекламний таргет і контекст

Налаштовуємо і супроводжуємо кампанії в Facebook, Instagram, Google або YouTube.

Оптимізуємо рекламний бюджет

Тестуємо різні варіанти інформерів, щоб алгоритми Facebook, Instagram і YouTube могли правильно оптимізувати рекламні бюджети для отримання найкращих результатів. Визначаємо, які оголошення та рекламні кампанії приносять більше результатів за меншої вартості.

Чому саме Sasquatch Digital?

Ми одна з

перших диджитал-агенцiй України

Клієнти працюють із нами роками:

середня тривалість
контракту — 2,5 року

У нашій команді тільки професіонали своєї справи,

в розвиток і навчання яких ми постійно вкладаємо час і ресурси

Співпрацюємо з

десятьма країнами. Число реалізованих проєктів — понад 250

Ми #5 (категорія «SMM»), #12 («Контент»), #14 («Iнфлюенс-маркетинг»), #16 («Медiа-агенції») та #21 («Iнтелектуальнi послуги») у рейтингу диджитал-агенцій вiд IAB Україна, #42 у рейтингу рекламодавця i #5 у рейтингу SMM-агенцій Ukrainian Digital Awards

Співпрацюємо з лідерами думок з 2010 року. Зараз у нашій базі понад 2 000 інфлюенсерів

Працюємо з перевищенням очікувань і KPI

Наша агенцiя асоцiйований член IAB Україна та дiйсний ВРК

У нас немає відділу продажів

маркетинг-директори і бренд-менеджери за власною ініціативою рекомендують нас колегам

Сьогодні ми активно працюємо з такими компаніями і торговими марками, як

Libero, Libresse, ООН, British American Tobacco (Україна та Узбекистан), Міністерство юстиції України, BNP Paribas, Winkhaus, OLX, Tork та ін.

закрыть меню