SMM для ТЦ: як стати найпопулярнішою локацією в місті

SMM-стратегія та супровід сторінки торговельного центру “МОСТ-сіті” у Facebook, та Instagram

ТЦ МОСТ-сіті — це класика серед торгово-розважальних комплексів не лише міста Дніпро, а й України. Унікальна локація для шопінгу та розваг.

Агенція працювала із клієнтом з червня 2014 по грудень 2015.

ЗАДАЧІ

онлайн-задачі
офлайн-задачі

Основна мета проєкту в онлайні — побудова комунікації та розробка представленості МОСТ-сіті у соцмережах, збільшення кількості check-in у Foursquare.

Привабити більше відвідувачів до торговельного центру та стимулювати check-in в ньому.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Цільовою аудиторією нашої роботи стали мешканці та мешканки Дніпра, які є потенційними відвідувачами торговельного центру. Це — платоспроможні люди віком приблизно від 18 до 46 років, які цінують шопінг, розваги та час, проведений із родиною або близькими.

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

Ідея нашої комунікації — зробити торговельний центр найпривабливішим серед конкурентів у Дніпрі. Для цього ми розробили систему публікацій, адаптовану одночасно під мету торговельного центру загалом та індивідуальні можливості точок-орендарів.

Ми уніфікували раніше строкату від постів різного формату стрічку у соцмережах, сформували єдину концепцію, спрямовану на залучення відвідувачів. Також змінили тон комунікації — додали більше активних закликів, запрошень, більше говорили про переваги торговельного центру та можливості дозвілля там.

КОНТЕНТ

Для сторінок в Instagram, та Facebook ми розробили текстовий та візуальний контент, а також програму підтримки ТЦ у офлайні, яка відповідали загальному фірмовому стилю бренду. Також ми розробили рубрикатор, зробили call to action постійним елементом контенту, запровадили якісну репортажну зйомку для подальшої публікації.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Завдяки правильно обраній стратегії комунікації ми отримали схвальні відгуки від відвідувачів. Вже за 3 місяці роботи ТЦ став не лише найпопулярнішим серед конкурентів — локація навіть обійшла міський вокзал за кількістю check-in.

РЕЗУЛЬТАТИ

1

місце серед локацій Дніпра за check-in у Forsquare

6000

підписників в Instagram за рік

12000

підписників на Facebook за рік

закрыть меню
кейси новини про нас контакти