SMM ДЛЯ «ТЕТ»

Кампанія для підтримки комунікації телеканалу «ТЕТ» у соціальних мережах

«ТЕТ» — розважальний телеканал, який входить до одного з найбільших медіахолдингів України «1+1». Ефірна сітка каналу — розважальний контент, основу якого складають комедійні ситкоми, реаліті-шоу та фільми.

Агенція працювала з телеканалом «ТЕТ» із квітня 2011 року до червня 2013-го. Період кампанії: листопад 2011 року — грудень 2012-го.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання
офлайн-завдання

Створити спільноту для глядачів всеукраїнського молодіжного каналу, охочих дізнаватися більше про проєкти власного виробництва, серіали, кінопрем’єри на «ТЕТ» та обговорювати улюблені телепередачі online.

1. Розробити стратегію присутності у соціальних мережах.
2. Створити активну спільноту глядачів.
3. Залучити глядачів до перегляду шоу.

Розробити комунікаційну стратегію для основної сторінки телеканалу та акаунтів проєктів («Дурнєв +1», «Щоденники Темного», «Split», «ТЕТ 2.0», «Маша й Моделі», «Закрита Школа», «10 бажань», «Лялечка», «Королева Балу», «Віталька» тощо).
Сумарно 24 спільноти у Facebook і Vkontakte.

1. Збільшити впізнаваність шоу телеканалу.
2. Виростити аудиторію лояльних глядачів.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Аудиторія каналу: молоді люди від 14 до 30 років, які люблять гумор, моду, серіали та реаліті-шоу. Вони проводять багато часу в Інтернеті та соціальних мережах, активно використовують месенджери. Отже, «Вконтакте» став ідеальним майданчиком для об’єднання глядачів навколо каналу.

Ми провели транзакційний аналіз та вибрали модель змагання для роботи з 24 спільнотами. На практиці це означає, що модератор сторінки інформував, залучав до спілкування та ставив завдання, а підписники змагалися за виконання завдань, активність на акаунті та статус топового шанувальника сторінки. Сценарій спілкування «Дитина — дитина» дозволив говорити з підписниками «на ти» й максимально залучати їх до активності на сторінці.

На сторінках спільнот публікувалися 1–2 дописи на день із новинами шоу та проєктів, тизерами, трейлерами, фотографіями зі знімань, голосуваннями, активаціями та запитаннями з минулих випусків. Сторінка телеканалу виступала в ролі дайджесту та ключової спільноти, на якому публікувалися найкращі дописи груп. Сторінки спільнот посилалися на акаунт телеканалу «ТЕТ», а він на них, що дозволило перенаправляти підписників та знайомити їх із ключовими передачами каналу.

РЕЗУЛЬТАТИ

1

задоволений клієнт

16

успішних спільнот

194000

підписників

Закрыть меню