Господині на замітку: як перевиконати KPI одним дописом для «АТБ»

Розробка стратегії присутності компанії «АТБ» у соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте, Одноклассники та Twitter), послуги з модерації та SMM-підтримка

«АТБ» — найбільша за кількістю точок всеукраїнська мережа супермаркетів. Відома своїми демократичними цінами. Щоденно понад 2 000 000 українців купують тут товари.

Агенція співпрацювала з «АТБ» із квітня 2014-го до квітня 2015 року.

ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання

Основна мета проєкту в онлайні — створити навколо бренду «АТБ» ком’юніті лояльної аудиторії та зібрати максимальну кількість підписників для органічного інформування про акції мережі.

Спершу ми мали розробити стратегію присутності «АТБ» у соціальних мережах, а потім налагодити комунікацію із наданням відповіді на будь-яке питання користувача впродовж 10 хвилин в робочі дні та 30 хвилин на вихідних.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Цільовою аудиторією нашої роботи стали мешканці та мешканки Дніпра, які є потенційними відвідувачами торговельного центру.

Це — платоспроможні люди віком приблизно від 18 до 46 років, які цінують шопінг, розваги та час, проведений із родиною або близькими.

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

Ідея нашої комунікації — стати ближче до людей. Раніше соцмережі АТБ дивували користувачів всілякою екзотикою, постами з Мальдівами та ролами «Каліфорнія», що не дуже збігалось зі стилем життя ЦА. Ми почали робити максимально близький і корисний ЦА контент, який справді потрібен людям. Наприклад: як правильно зберігати на кухні цибулю, 10 простих ідей для сніданку з яєць, як швидко відмити сковорідку тощо. З першого ж місяця ми почали перевиконувати KPI з охоплення.

КОНТЕНТ

Ми зробили ставку на побутові лайфхаки, адже «АТБ» — це постачальник продуктів та побутових товарів. Для сторінок в ВКонтакте та Facebook ми розробили текстовий та візуальний контент, максимально корисний нашій ЦА — поради з приготування страв, зберігання продуктів та жарти з категорії типових споживацьких та купівельних ситуацій. Ми розробили рубрикатор та актуальний call to action, максимально близький ЦА. Також ми проводили конкурси з простою механікою (конкурс на кращу страву, фанат місяця, на найсмішніший коментар або найдовший чек з «АТБ»), які стабільно набирали тисячі учасників. Щонедільні газети мережі «АТБ» ми переверстували під формат соцмереж, а також змінили дизайн-систему оформлення акційних пропозицій. Розробили Q&A та налагодили комунікацію з підтримки запитань підписників. В день наша модераторка відповідала мінімум на сотню коментарів-запитань.

ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

Ми перевиконали KPI із залучення нових підписників на 6% та добре налагодили спілкування з аудиторією «АТБ» — щодня відповідали приблизно на 100 повідомлень.

У перший місяць роботи ми зробили пост, що став найкращим за органічним охопленням та репостами за три роки ведення соцмереж «АТБ».

РЕЗУЛЬТАТИ

233301

новий підписник

120

публікацій щомісяця

100

оброблених повідомлень щодня

Закрыть меню