TOTAL FUN AFTER DARK

Тематична стратегія для бренду Jägermeister

Jägermeister — це німецький лікер, створений Куртом Мастом в 1934 році з 56 інгредієнтів. Бренд наскрізь просякнутий таємницями і містикою, а також несе в собі естетику нічного життя, сповнену вечірок та власних ритуалів.

Агенція працює з Jägermeister з 2018 року.

ЦІЛІ Й ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання
оффлайн-завдання

Ключова мета активностей: транслювати аудиторії емоційну суть бренду та зміцнити культуру споживання Jägermeister у форматі крижаних шотів.
На базі існуючої Instagram-сторінки бренду:
1. Вибудувати максимальне органічне охоплення й залучити користувачів у життя бренду.
2. Підвищити ER за допомогою нової тематичної стратегії.
3. Підняти знання про продукт та температуру його споживання.

Стимулювати продаж Jägermeister.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Jägermeister ― той рідкісний бренд, де гендерний пласт розподіляється в співвідношенні 30/70 на користь чоловіків.

 

Основна вікова група ЦА 18―24. Це жителі великих міст України, які багато працюють головою, є творцями й виділяються в річищі мейнстріму, цінують безтурботний відпочинок і дружбу.

ІДЕЯ

Наша креативна ідея народилася там, звідки родом найзаповітніші мрії, для втілення яких нарешті з’явилися можливості. Щоб перезапустити й оновити комунікацію бренду ми зібрали гроно найкращих ігор, завдань та загадок шкільних років ― найбезтурботнішого часу в житті нашої ЦА — вже дорослих у паспорті, але не в душі хлопців. Так і вийшла комунікація в стилі total fun.

Крім того, вивчаючи аудиторію та її поведінкові характеристики, ми отримали інсайт про те, що розваги органічно вписуються в її денний розклад уже після навчання і роботи. Тому публікації в ранковий і денний час виключили відразу.

КОНТЕНТ

Ключовою платформою для комунікації стала Instagram-сторінка бренду. Ми розробили контентну стратегію на основі ігрових механік, в які логічно вписувалися афіші майбутніх подій, фото- і відеозвіти вечірок, атмосферні продуктові пости.

Основна особливість контенту для Jägermeister: ми зводимо до мінімуму інформаційний або навчальний тон комунікації. Навіть коли потрібно доносити до аудиторії факти про склад продукту, це ефективніше робити в інтерактивному ігровому форматі — наприклад, «знайди зайве» або «вгадай, чого не вистачає».

Потужною складовою оновленої стратегії став новий візуальний стиль сторінки, який ми побудували, надихаючись цінностями бренду.

ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

SMM у нашому підході — це не тільки тематична частина, але й постійний живий контакт з аудиторією. У випадку з Jägermeister зворотний зв’язок, реакція на коментарі і листування в директі — невід’ємні складові загального тону комунікації, без цього всього навряд чи можна було б вважати проєкт успішним.

Для спілкування з підписниками ми встановили негласний набір емоджі, які перетинаються з настроєм і впізнаваними кольорами Jägermeister. Це робить образ бренду в Instagram цілісним.

РЕЗУЛЬТАТИ

48

зростання ER post за перший місяць нашої роботи у %

6

середній ER на сторінці Instagram у %

25

% Приросту аудиторії за півроку

3.6

рази — щомісячне перевиконання плану по Reach stories

2.4

рази — щомісячне перевиконання плану по Reach posts

100

% споживання крижаних шотів в агенції

Закрыть меню