DAVIS CUP В ОДНО КАСАНИЕ 1

DAVIS CUP З ОДНОГО ДОТИКУ

Створення й розвиток Viber-спільноти для Rakuten Sports

Rakuten — глобальна інноваційна компанія, ключова спеціалізація якої — e-commerce і програми лояльності. Є глобальним партнером Davis Cup — найбільших міжнародних командних змагань у чоловічому тенісі.

Наша команда реалізувала проєкт у листопаді 2019 року.

DAVIS CUP В ОДНО КАСАНИЕ 2

ЦІЛІ Й ЗАВДАННЯ

1. Оперативно інформувати абонентів про події турніру.
2. Створити контентну стратегію з ідеальним балансом оперативності та залучення.
3. Генерувати трафік на портал Rakuten Viber з доступом до ексклюзивних матеріалів турніру.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Перед командою агенції стояло завдання об’єднати фанатів спорту, які захоплені змаганнями і хочуть бути в курсі всіляких турнірів, матчів та першостей. Ядро такої аудиторії становлять чоловіки різних вікових груп, але нас у першу чергу цікавили дорослі фанати великого тенісу, адже канал створений для підтримки порталу Rakuten Sports, де була можливість оформити платну підписку на трансляції й отримати доступ до ексклюзивних матеріалів турніру Davis Cup 2019.

DAVIS CUP В ОДНО КАСАНИЕ 3

ІДЕЯ

Спільноту Rakuten Sports в Україні ми створили за тиждень до старту міжнародного турніру Rakuten Davis Cup. Головна мета комунікації — в період проведення турніру Rakuten Davis Cup оперативно висвітлювати в Viber ключові моменти і анонси подій, а також вести зацікавлену аудиторію на портал Rakuten Sports.

І якщо зовсім недавно любителям великого тенісу потрібно було відфільтрувати не один скрол новинних стрічок, то з новою спільнотою українські вболівальники отримали доступ до матеріалів змагань в один клік на своєму смартфоні.
На підтримку спільноти команда Viber розробила тематичні стікери, цей інструмент допомагає формувати лояльне ком’юніті. Ми залучили для роботи копірайтера з тенісним бекграундом, також до складу тематичної команди увійшли: наш SMM-менеджер, перекладач, пруфрідер та дизайнери — щоб зберігати оперативність і готувати публікації до спільноти в режимі реального часу.

РЕЗУЛЬТАТИ

8000

підписників у перший тиждень

12653

активні користувачі в період турніру

10

та більше публікацій щодня

12610

переглядів за період турніру

1960

лайків за період турніру

Закрыть меню