ВІЗУАЛЬНА АЛХІМІЯ ДЛЯ Jägermeister

Створення key-віжуалів для рекламних кампаній роздрібних продажів бренду Jägermeister

Jägermeister — це німецький лікер, створений Куртом Мастом в 1934 році з 56 інгредієнтів. Бренд наскрізь просякнутий таємницями і містикою, а його рецепт — справжня алхімія. Jägermeister несе в собі естетику нічного життя, сповнену вечірок та власних ритуалів. Це бренд, який завжди знаходиться у русі, life of the party без зайвого: міцний, рішучий, унікальний та безкомпромісний.

Агенція працює з Jägermeister з 2018 року.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання

Ключова мета активностей: розробити візуальний контент, що максимально ефективно залучить аудиторію до покупки через Rozetka або інші маркетплейси, при цьому транслюючи емоційну суть бренда.

1. Створення key-віжуалу та його адаптація.
2. Просування бренду у соцмережах.
3. Налаштування таргету для контакту із цільовою аудиторією.
4. Створення тематичних креативів.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Більшість цільової аудиторії Jägermeister —це чоловіки від 18 до 24 років, які люблять відпочинок, вміють веселитися, та цінують quality time у хорошій компанії. Це мешканці великих міст України, які багато працюють головою, але не цураються фізичних активностей. Вони знають, чого хочуть, люблять творити та виділяються серед натовпу. Цінують справжність, ексклюзив, якість, а не кількість.

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

Наша основна ідея — не просто створення яскравих віжуалів із продуктом та CTA, а активізація “гачку”, додаткової цінності, яка зачепить фанатів, ствердить емоційну цінність бренду, одночасно заохочуючи перехід на маркетплейс та покупку.

Саме тому під час роботи ми звернулися до цільової аудиторії та вивчили її потреби та бажання. Фани Jägermeister — радше друзі, аніж покупці, тож відрізняються лояльністю та по-справжньому полюють на мерч. У колаборації із відомими графітчиками ми розробили повноцінну кампанію з фірмовими футболками як додатковою цінністю, що стимулює покупку. Ще один “гачок” — особлива пропозиція, лімітована пляшка на віжуалі, яка активізує справжніх фанатів.

Особливу увагу варто приділити роботі над таргетом створеного меседжу. Ми доклали всіх зусиль, аби комунікація була спрямована на цільову аудиторію, а ресурси кампанії розподілилися раціонально. Саме тому найбільшу кількість показів ми запланували на пообіддя та вечір, аби підлаштуватися під ритм життя споживача.

КОНТЕНТ

Незважаючи на інфопривід та суть кампанії, Jägermeister як бренд завжди перебуває у центрі уваги — на вечірці, барній стійці та віжуалі.
Ми вирішили втілити це у key-віжуалах через динаміку, колір та акцент на продукті та ключовому повідомленні. Також активно використовували зображення мерчу та лімітованих серій продукту, окрім простого СТА. Так ми досягли атмосфери таємничості, ексклюзивності, проте відкритості для кожного, хто вирішить пожвавити свою вечірку за допомогою Jägermeister.

Під час розробки контенту ми використали та адаптували вказівки з брендбуку Jägermeister тематично та для різних форматів. Активно використовували короткі, зациклені анімації. Ми витримали фірмовий стиль, зміцнили культуру споживання та зберегли настрій Jägermeister у кожному віжуалі.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Фанати бренду — це його друзі, які з радістю відгукнулися на пропозицію отримати не лише напій, а й фірмовий мерч. Таким чином ми через e-commerce залучили до переходу та покупки ядро цільової аудиторії та органічно продовжили основну стратегію ведення сторінок. Основним каналом комунікації з аудиторією став Facebook, де рекламна кампанія показала найкращі результати. Також контент ми розмістили в Instagram.

РЕЗУЛЬТАТИ

10693

охоплення у Instagram за 6 місяців

129318

охоплення Facebook за 6 місяців

3535

кліки Instagram за 6 місяців

Закрыть меню