Курс проти негативу: як SERM допоміг продати банк

Послуги із SERM (Search Engine Reputation Management) для українського банку

Агенція працювала з клієнтом протягом року — з вересня 2014 до вересня 2015-го.

ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання
офлайн-завдання

Зменшення кількості матеріалів з негативним відтінком у пошуковій видачі Google за запитом клієнта, підвищення продуктивної активності банку у ЗМІ та соцмережах.

Створення більш сприятливого сприйняття банку аудиторією.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Цільова аудиторія — потенційні іноземні інвестори та покупці банку.

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

Клієнт запланував продаж банку, проте зіткнувся з накопиченим за роки роботи у реаліях українського бізнесу негативом, який міг стати серйозною перешкодою для укладання вигідної угоди.

Нашою метою було не лише витіснення негативу з пошукової видачі, але й створення загального схвального сприйняття банку.
Так, ми розробили комплексне рішення, яке продовжило діяти навіть після завершення нашої роботи над кейсом у довгостроковій перспективі.

КОНТЕНТ

Перш за все ми почали працювати з публічною репутацією банку: разом із партнерською PR-агенцією публікували серію інтерв’ю та цикл статей з топ-менеджментом, новини та проєкти у ЗМІ зі значною цитованістю та створили сторінки у соцмережах YouTube, Facebook, Instagram та Twitter, а ще бізнес-акаунт у Google.

 

Наступним кроком була робота з Вікіпедією та розміщення контрконтенту, тобто такого, який матиме позитивний вплив на імідж бренду. У нашому випадку це були відгуки на відповідних платформах та згадані матеріали. Щоб допомогти опублікованим статтям “злетіти”, ми сформували стратегію SEO-просування, завдяки якій змогли виводити потрібні нам матеріали у топ видачі.

 

Більшість негативу була просто витіснена з перших сторінок внаслідок наших дій — нам залишилося лише прибрати з видачі залишки небажаних матеріалів за допомогою DMCA.

ЗВОРОТНИЙ ЗВ‘ЯЗОК

Завдяки роботі агенції банк не лише зміг укласти вдалий договір із продажу активів інвесторам, але й сформував позитивне сприйняття серед своїх клієнтів.

РЕЗУЛЬТАТИ

0

негативу у топ-20 пошукової видачі Google

3

втричі менше негативу в топ-50 видачі Google

1

успішна угода про продаж банку

Закрыть меню