SECRET PLACE, ПРО ЯКЕ ПОТРІБНО ГОВОРИТИ

Кампанія у соціальних мережах для просування ринку «Ізюмський»

«Ізюмський» ― речовий ринок Києва, що знаходиться у районі станції метро «Деміївська». Його основним асортиментом є одяг недоступних в Україні торгових марок: і оригінальних, і якісних реплік, товарів українських дизайнерів та вінтажних речей. Основна частина продавців перейшла з Сінного ринку ― місця, на якому торгували вінтажними та ексклюзивними речами ще в минулому столітті.

Агенція працювала з ринком «Ізюмський» з березня 2012 по квітень 2013 року.

ЦІЛІ Й ЗАВДАННЯ:

онлайн-завдання
офлайн-завдання

Розробити комунікаційну стратегію для просування ринку «Ізюмський» в соціальних мережах.

1. Привернути підписників.
2. Збільшити знання щодо місця.

1. Збільшити відвідуваність ринку.
2. Виростити попит на орендні місця.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Покупці, яких цікавлять оригінальні речі торгових марок і нішевих брендів, недоступних на той момент у магазинах України. Потенційні орендарі, продавці одягу.

SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ 4 SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ CRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ
SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ галлерея одежда SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ SECRET PLACE, О КОТОРОМ НУЖНО ГОВОРИТЬ

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

Позиціонування ринку «Ізюмський» як secret place для цінителів якісного унікального одягу і шопоголіків. На основі легенди «Ізюмський ― новий Сінний ринок» агенції вдалося сформувати нову аудиторію покупців, що сприймає покупки на ринку як гідну альтернативу шопінгу в магазинах мас-маркету. «Ізюмський» перетворився на символ модного андеграунду: ринок став місцем постійних покупок стилістів телеканалів і персональних стилістів, fashion-блогерів і столичних модників. На ринку регулярно з’являлися зірки як всеукраїнського (Анатолій Анатоліч, Олексій Дурнєв, Маша Фокіна, Дантес), так і локального масштабу (Koloah, Сергій Вовк, Олімпія Вайтмусташ, Слава Кононов та ін.).

РЕЗУЛЬТАТИ

100

%, торгових місць заповнено

1.3

рази збільшилася вартість оренди

Закрыть меню