Ілюстровані буклети LexArtist

Створення серії інформаційних буклетів із ілюстраціями

Lex Artist займаються креативним супроводом компаній. Їхній досвід у захисті персональних даних становить 14 років.

Наше завдання полягало у створенні серії буклетів із зрозумілими ілюстраціями, з яких офісні працівники могли б дізнатися більше про правила інформаційної безпеки, поведінку в разі їх порушення тощо.

DOBROMIR

Головний герой польського анімаційного серіалу «Dobromir» — маленький хлопчик, який допомагає дідові розв’язувати складні задачі за допомогою хитромудрих, але водночас простих підходів.

Наші герої такі ж самі: мають руде волосся, сповнені натхнення та готові швидко знайти рішення навіть найскладнішої проблеми.

ТИТУЛЬНА СТОРІНКА: MR & MRS IOD

Наше завдання полягало в тому, щоб зробити першу сторінку максимально яскравою та привабливою. Це дозволяє не лише привернути увагу, але й показати, що справді професійна команда здатна розв’язувати навіть складні задачі.

ПЕРСОНАЖІ

Команда складається з кількох персонажів, кожен з яких відіграє свою роль у захисті персональних даних. Це, зокрема, фахівець із захисту, менеджер з кібербезпеки та координатор. Персонажів легко впізнати й розрізнити, що спрощує засвоєння інформації. Оскільки кожен персонаж виконує вкрай важливі функції, вони всі є супергероями. Усі мають як чоловічу, так і жіночу версії з характерними елементами костюму: класичною офісною краваткою та супергеройською атрибутикою.

РЕЗУЛЬТАТИ

1

задоволений клієнт

5

персонажів у чоловічому та жіночому втіленні

9

ілюстрованих сторінок

закрыть меню
кейси новини про нас контакти