КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ 1

ЯК ЗРОБИТИ ВІДЕО ВІРУСНИМ

Просування каналу авторських інтерв’ю KishkiNa

KishkiNa

KishkiNa — side-проєкт шеф-редактора сайту LB.ua Соні Кошкіної, відомого журналіста, розслідувача і одного з найкращих українських інтерв’юєрів.

Sasquatch Digital працює з виданням LB.ua з 2013 року, а у 2018 році нашу команду запросили для просування нового продукту — програми KishkiNa.

КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ

ЗАВДАННЯ

Перший сезон програми у жанрі інтерв’ю мав глибокі діалоги Соні Кошкіної із найрізноманітнішими публічними персонами: від олігархів до священників, від письменників до рок-музикантів та політиків. Відмінна особливість — у програмах KishkiNa лунали питання та теми, які зазвичай не зачіпаються в інтерв’ю, зроблених за сучасними стандартами журналістики.

Основне завдання — розробити стратегію дистрибуції контенту та забезпечити ефективне промо каналу без великих фінансових вливань.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Жителі України та активні українці за кордоном, які цікавляться подіями в Україні.

Також у деяких випадках ЦА могла уточнюватись під окремі інтерв’ю.

КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ 4 КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ 1 КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ВИРУСНЫМ
youtube

РЕАЛІЗАЦІЯ

У проєкт ми увійшли у травні та почали з консалтингу. З 8 липня 2018 року по 9 березня 2019 року на каналі вийшло 16 передач. Дякуючи різноплановим гостям, вдавалося накопичувати статистику та аналізувати інтереси різних аудиторій.

Розробляючи стратегію просування, ми одразу відмовилися від формату преролів і не помилилися: відео дивилися справді зацікавлені глядачі. Підтвердження тому — глибина переглядів. Таким чином, навіть за мінімальної рекламної підтримки ролики KishkiNa потрапляли в рекомендаційні відео на YouTube.

АКТУАЛЬНІСТЬ

Декілька разів під час проєкту виникала нова хвиля зацікавленості до героїв передач, внаслідок чого перегляди роликів зростали ще на 30—100%. Наприклад, після виходу серіалу «Чорнобиль» інтерв’ю з одним з ключових свідків аварії повторно піднялося в топ YouTube та перетнуло відмітку в 1 мільйон переглядів.

Після виходу першого сезону програми проєкт тимчасово знаходиться у творчій відпустці. Команда KishkiNa планує перезапуск.

На цей момент навіть за 9 місяців після публікації останнього ролика відео продовжують отримувати +/- 1 800 органічних переглядів (а це +55 000 на місяць).

РЕЗУЛЬТАТИ

7.9

мільйона переглядів — і ця цифра продовжує зростати

2.3

мільйона — середня тривалість переглядів усіх інтерв’ю в годинах

39.6

% переглядів прийшли за рекомендованим

18.5

середній час перегляду одного ролика у хвилинах

56.3

тисяч думаючих людей — аудиторія каналу

3

ефіри з понад 1 мільйоном переглядів

Закрыть меню