КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ

ЯКІСТЬ ДЛЯ НАЙ-НАЙ-НАЙ

Конкурсна активація «Маленькі аристократи» для бренду Libero

Libero — шведський бренд дитячих підгузків, який випустив на український ринок нову преміальну лінійку Libero Touch. Sasquatch Digital підтримав це зі свого боку призовою активацією для батьків та BTL-акцією.

Агенція працює з Libero з 2017 року.

КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 3

ЦІЛІ Й ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання
офлайн-завдання

Ключова мета активностей: стимулювати продажі нового продукту бренду.

У рамках активації «Маленькі аристократи»:
1. Запуск лендинг-платформи з фотоконкурсом.
2. Залучення учасників фотоконкурсу.

Проведення спільної з інфлуенсерами BTL-акції.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Жінки від 20 до 45 років, мешканки Києва, які цікавляться продуктами для немовлят, зокрема підгузками, готові до участі в онлайн-заходах бренду і активного формування спільноти однодумців, що поділяють цінності Libero.

КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 4
КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 5

ІДЕЯ

Для кожної мами її малюк — най-най-най, і про це повинен знати весь світ. Крім того, мами охоче залучаються до ігрових форматів активацій. Об’єднавши ці два прості інсайти, ми отримали ідеальну концепцію для фотоконкурсу «Маленькі аристократи».

А щоб підкреслити преміальність нової лінійки підгузків і збільшити охоплення, ми паралельно провели активність з лідерами думок і знаменитими мамами. При цьому не витратили ні копійки на розміщення. Як? Створили окреме шоу для кожної сім’ї інфлюенсера, що саме по собі стало потужним інформаційним приводом, тому блогери і знаменитості з радістю ділилися зі своїми аудиторіями повідомленнями про Libero Touch.

КОНТЕНТ

Ключовою платформою для комунікації став конкурсний Лендинг. Ми розробили контентну стратегію й дизайн, тон комунікації й механіку активації, продумали частоту взаємодії з цільовою аудиторією і вибудували чіткий таргет для залучення учасників.

Шлях користувача був такий: мами потрапляли на сайт, завантажували найкраще фото свого малюка, проходили короткий тест і отримували результат + фото, обрамлене в тематичну рамку. Ми розробили 6 образів з різними дизайнами: від джентльмена до грози околиць.

ФОТО С ЗЕБРИКАМИ И ТИГРЯТАМИ 8
КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 7

КОНТЕНТ

Моделлю-аристократкою і обличчям кампанії стала маленька Миру. Ми провели з нею фотосесію в мереживах і преміальних підгузках. Повідомили потенційним учасникам, що Миру за результатами нашого тесту — маленька леді. І запропонували дізнатися, хто ж їх маля?

Після завантаження фото проходило модерацію. Щодня серед усіх учасників дня ми рандомно вибирали одного переможця (подарунок — упаковка Libero Touch, щоб мами могли познайомитися з преміальною якістю нового продукту). За підсумками серед учасників, які поділилися результатом тесту в Facebook, ми розіграли головний приз (місячний запас продукції Libero Touch).

BTL

Щоб презентувати преміальну якість підгузків і комунікувати це повідомлення через блогерів, ми продумали такий сценарій акції: до місця зустрічі з мамою і дитиною під’їжджав старовинний автомобіль З нього виходив вишуканий кравець у фраці та з упаковкою Libero Touch на оксамитовій подушечці. Зі шведським акцентом він розповідав, що підгузки виготовлені за мірками маленького аристократа.

Найчастіше перформанс ми проводили в людному місці, де гуляло багато сімей (парки, сквери). Таким чином, продукція отримала додаткове охоплення і контакт із потенційними покупцями.

КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 8 КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 9 КАЧЕСТВО ДЛЯ САМЫХ САМЫХ 10

РЕЗУЛЬТАТИ

1258

фотографій аристократів

6680

унікальних відвідувань сайту

268580

охоплено під постами блогерів

8018

лайків під постами блогерів

10

безкоштовних постів у блогерів

Закрыть меню