ПЕРШЕ КВІТНЯ з Jägermeister

Розробка пранків з нагоди 1 квітня для соцмереж бренду Jägermeister.

Jägermeister — це німецький лікер, створений Куртом Мастом у 1934 році з 56 інгредієнтів. Бренд наскрізь просякнутий таємницями і містикою, а його рецепт — справжня алхімія. Jägermeister несе в собі естетику нічного життя, сповнену вечірок та власних ритуалів. Це бренд, який завжди перебуває у русі; life of the party без зайвого: міцний, рішучий, унікальний та безкомпромісний.

Агенція працює з Jägermeister з 2018 року.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання

Ключова мета активностей: зростання кількості взаємодій зі сторінкою та публікаціями, підвищення діяльності цільової аудиторії за допомогою тематичного жартівливого контенту, а також нативна розповідь про культуру споживання напою та його емоційну суть.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Так склалося, що більшість поціновувачів Jägermeister — це чоловіки, які люблять справжній фан, безтурботний та якісний відпочинок і quality time у хорошій компанії.

Основна вікова група ЦА ― люди 18―24 років. Це мешканці великих міст України, які багато працюють головою, проте не цураються фізичних активностей. Вони знають, чого хочуть, люблять творити та виділяються серед натовпу. Цінують справжність, ексклюзив, якість, а не кількість.

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

Коли ще жартувати та сміятися, як не 1 квітня? Тим паче, ми чудово знаємо, що цільова аудиторія Jägermeister — справжні поціновувачі фану з чудовим почуттям гумору.

Саме тому ми створили тематичну кампанію. Щороку з нагоди першого квітня ми розробляли спеціальну публікацію-пранк. Жарти стали не просто жартами, а відгуком на потреби цільової аудиторії — тим, що вони точно хотіли побачити.
Кожен пост не лише піднесував підписникам настрій, а сторінці активність, але й нативно стверджував емоцію бренду та розповідав про культуру споживання Jägermeister.

КОНТЕНТ

У 2019 році ми вирішили розпочати із сенсації та заснували Міністерство класної ночі. Для цього ми підсвітили будівлю Міністерства закордонних справ фірмовими кольорами Jägermeister, звісно, лише на фото для публікації. У 2020 році ми «заснували» власний сервіс доставки «JägerMan» та розповіли про культуру споживання напою (у форматі шотів за температури -18). Після переходу за посиланням підписники бачили банер із повідомленням — незважаючи на те, що це був пранк, Jägermeister завжди можна замовити на Rozetka. У 2021 році ми влаштували пранк із додатком «Jäger-рієлтор», де можна знайти місце для вечірки з Jägermeister, вибрати кількість гостей, тип квартири та додаткові параметри. Таким чином, ми не лише створили клікабельний та фановий інфопривід, але й підтримали настрій бренду.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Наша аудиторія сприйняла пранки від Jägermeister, як і будь-який хороший жарт. Ми отримали позитивний фідбек у коментарях до постів та відео. Окрім того, ми впевнились у тому, що значна кількість підписників дійсно хотіла запровадження послуг, про які ми згадали у жартах, — саме так ми зрозуміли, що гумор влучив у ціль. Наші пранки навіть посприяли створенню стихійних вечірок із Jägermeister!

РЕЗУЛЬТАТИ

2019

ER post — 65,27 per 1K followers

2020

— 2 361 лайк

2021

— 17 261 перегляд відео

закрыть меню
кейси новини про нас контакти