САМЫЕ МАЛЕНЬКИЕ СУПЕРГЕРОИ 2

МАЛЕНЬКІ СУПЕРГЕРОЇ

Конкурсна активація «Мій маленький супергерой» для бренду Libero

Libero — бренд зі Швеції, один з ключових виробників продукції по догляду за малюками: підгузків, трусиків, вологих серветок, одноразових пелюшок і нагрудників. Входить до портфеля брендів компанії Essity.

Агенція працює з Libero з 2017 року. Активація була проведена з 1 по 31 липня 2017 року.

САМЫЕ МАЛЕНЬКИЕ СУПЕРГЕРОИ

ЦІЛІ Й ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання
офлайн-завдання

Підтримати нову колекцію підгузків і трусиків Superhero за допомогою активації:

1. Запустити лендинг-платформу з фотоконкурсом: superhero.libero.com.
2. Залучити учасників фотоконкурсу.
3. Створити промоційну продукцію й залучити лідерів думок за допомогою активації для підтримки і просування кампанії.

1. Створити попит на нову колекцію.
2. Підвищити лояльність до бренду.
3. Підвищити продаж Libero.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Жінки від 20 до 45 років, які цікавляться продуктами для немовлят, зокрема підгузками. Готові бути активними в онлайн-заходах бренду і формувати спільноту однодумців, поділяючи цінності Libero.

САМЫЕ МАЛЕНЬКИЕ СУПЕРГЕРОИ 3

ІДЕЯ

Для кожної мами її дитина — супергерой, і про це повинен знати весь світ. Крім того, мами охоче залучаються до ігрових форматів активацій. Об’єднавши ці два прості інсайти, ми отримали ідеальну концепцію для фотоконкурсу «Мій маленький супергерой Libero».

Шлях користувача був наступним:
― пройти реєстрацію на сайті активації;
― завантажити фото дитини в підгузках колекції Hero;
― розшерити фото в Facebook і запросити інших брати участь в активації.

Для збільшення конкурсної активності ми залучили до участі лідерів думок і знаменитих мам. А щоб стимулювати мам брати участь в активності, ми розігрували фірмові призи — підгузки та брендовані світшоти.

КОНТЕНТ

Ключовою платформою для комунікації став конкурсний лендинг superhero.libero.com . Ми розробили: контентну стратегію і дизайн, тон комунікації і механіку активації, продумали частоту взаємодії з цільовою аудиторією, вибудували чіткий таргет для залучення учасників на основі попередніх конкурсів з мамами, які ми проводимо регулярно. 

 


Для підтримки та просування активації ми задіяли такі рекламні інструменти і формати: контекстна реклама, інформери, брендування підкладки на сайтах партнерів, банери. Ми розмістили інформацію про кампанію на профільних сайтах: megogo, malecha.org.ua, pustunchik.ua.


Додаткове охоплення забезпечило висвітлення кампанії у лідерів думок: Yana Blazhivska, Олександра Нестеренко, Мария Артеменко, Zoya Lobod, Artem Mekh, Віталія Мірошниченко,Наталія Шевченко та інших.

САМЫЕ МАЛЕНЬКИЕ СУПЕРГЕРОИ 4

РЕЗУЛЬТАТИ

1563

учасники конкурсу

803

репости

2.9

мільйона, охоплення аудиторії

Закрыть меню