MOOD BOARD ДЛЯ ИДЕАЛЬНОЙ ВЕСНЫ 1

MOOD BOARD ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ВЕСНИ

Активація «Весняний Must Have» для бренду Libresse

Libresse ― шведський бренд засобів особистої гігієни для жінок, який виступив проти стигматизації менструацій і першим випустив рекламу своєї продукції із зображенням червоної рідини. Належить шведській компанії з виробництва споживчих товарів Essity.

Sasquatch Digital працює з Libresse із 2015 року. А «Весняний Must Have» ми реалізували у 2018 році.

MOOD BOARD ДЛЯ ИДЕАЛЬНОЙ ВЕСНЫ

ЦІЛІ Й ЗАВДАННЯ

онлайн-завдання
офлайн-завдання

Інформувати про продукцію та її переваги, сформувати попит і конвертувати ЦА в категорію споживачів.

1. Запустити лендинг-платформи з конкурсних активацій.
2. Залучити учасників.
3. Створити промоційну продукцію за допомогою активації.

1. Сформувати попит.
2. Підвищити лояльність до бренду.
3. Підвищити продажу Libresse.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Ми знаємо, що люблять наші передплатниці, чим вони займаються в онлайні, коли нудно. І скільки б їм не було років, або яке б високе положення вони не займали в суспільстві, наші дівчата час від часу дивишся ― і пройдуть який-небудь жартівливий тест. Тому в цій активації у нас не було жорстких обмежень за ЦА: завданням було зацікавити всіх онлайн-користувачок у віці 18-40+ в Україні.

MOOD BOARD ДЛЯ ИДЕАЛЬНОЙ ВЕСНЫ
MOOD BOARD ДЛЯ ИДЕАЛЬНОЙ ВЕСНЫ 5

ІДЕЯ

Весна — символ нового початку і великих планів. Кожна дівчина думає про своє: планує досягнення в спорті, подорожі, романтичні пригоди, навчання або новий виток у кар’єрі. Ми запропонували учасницям візуалізувати свої плани у вигляді незабутнього колажу з декількох елементів, які б характеризували їхні плани на весну.

КОНТЕНТ

Ключовим майданчиком активації став лендінг vesna.libresse.ua, його промо і відвідуваність ми забезпечили постами в соціальних мережах бренду й рекламною кампанією, націленою на нову аудиторію. На Лендингу учасницям запропонували зібрати стартерпак для ідеальної весни. Дівчата вибирали 1 з 6 предметів, які з’являлися на екрані. В результаті учасниці отримували власний mood board — колаж із вибраних елементів. Ним вони ділилися в Facebook, щоб виграти приз.

 

За умовами конкурсу перші 400 осіб, які поділилися постом у Facebook, отримали гарантований приз — фірмовий футляр для прокладок. Щотижня розігрували 2 сертифікати Rozetka.ua номіналом 500 грн. У фіналі активації троє учасників отримали головні призи: сертифікати Rozetka.ua на суму 4 000 кожен.

MOOD BOARD ДЛЯ ИДЕАЛЬНОЙ ВЕСНЫ 2

ВІРАЛЬНИЙ ЕФЕКТ

Нам вдалося домогтися вірального ефекту завдяки актуальності обраної теми, а також гарантованому заохоченню. В результаті такого ефекту KPI за охопленням перевершив очікування більш ніж удвічі. Кількість учасників становила показник, утричі вищий за запланований. А кількість шерів у 5 разів перевищила план. Зросло загальне охоплення сторінки і кількість передплатників (+150 внаслідок проведення активації). Також серед цілей було впровадження ключових меседжів кампанії BloodNormal: свобода бути собою в будь-який день циклу і сміливість сказати про свій стан. З огляду на позитивні відгуки користувачів і перевиконання KPI, можемо констатувати, що нам вдалося досягти поставлених завдань.

РЕЗУЛЬТАТИ

802340

охоплення рекламної кампанії в Facebook і Instagram

24130

органічне охоплення в Facebook

14530

органічне охоплення в Instagram

2567

шерів

3696

учасниць активації

Закрыть меню