ХЕЛОВІН У СМАРТФОНІ

Активація до Хеловіна для бренду німецького лікеру Jägermeister

Jägermeister – це німецький лікер, створений Куртом Мастом у 1934 році з 56 інгредієнтів. Бренд наскрізь просякнутий таємницями та містикою, а також несе у собі естетику нічного життя, наповнену вечірками та своїми ритуалами.

Агенція працює з Jägermeister з 2018 року.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

офлайн-завдання
онлайн-завдання

Організувати вечірку на честь Хеловіна.

1. Створити тематичні діджітал-образи.
2. Залучити підписників до проведення власної онлайн-вечірки.
3. Розіграти п’ять тематичних паті-паків.

Допомогти учасникам організувати реальну вечірку на честь Хеловіна.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

70% – чоловіки 18–24 років, жителі великих міст. Дружба та безтурботний відпочинок — їхня найвища цінність. Поведінці властива хлоп’яча безжурність незалежно від віку.

ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ

– Що робити, якщо не можна влаштувати вечірку?
– Перенести її в онлайн!

Ми розділили активацію на три компоненти: тематичний образ, компанія друзів та атмосфера. Останню створювали завдяки розіграшу тематичних наборів до свята.

КОНТЕНТ

ЕТАП 1
Тематичний образ.

 

Дизайнери Sasquatch Digital розробили понад 200 тематичних діджітал-образів. Наприклад, лук короля крижаного океану або крижаної вулканічної королеви. У кожному образі був присутній лід – частина брендової ідентичності Jägermeister, тому що біттери потрібно пити за температури -18°C крижаними шотами. Учасникам потрібно було поділитися селфі. Його вони залишали у сторіс Instagram із позначкою сторінки бренду. У Facebook механіка працювала через коментар під постом. Ми підключили двох фрілансерів (дизайнера та SMM-менеджера), щоби встигнути вчасно. Наш внутрішній KPI був таким: опублікували оброблене фото у профілі Jägermeister через 30 хвилин після позначки нас у сторіс.

ЕТАП 2
Запроси друзів.

На другому етапі учасники мали організувати власну онлайн-вечірку та запросити на неї друзів. Для цього потрібно було опублікувати у сторіс Instagram фото друга, оброблене в стилі Хеловін за допомогою гіфок і стікерів, відзначити його акаунт і сторінку Jägermeister. Серед усіх учасників перших етапів ми розіграли п’ять тематичних паті-паків.
Для просування активації залучили лідерів думок та ЗМІ. Jäger-хеловін у постах та сторіс анонсували 15 інфлюєнсеров, зокрема Сергій Стоун, Барбулон, Орест Мурій, Паша Бумчик та Андрій Свідерський.

Всі п’ять переможців отримали свої паті-паки до Хеловіна й змогли відсвяткувати цей день із потрібними декораціями.

РЕЗУЛЬТАТИ

1

мільйон, охоплення за весь період

457056

охоплення у блогерів

632

учасники

закрыть меню
кейси новини про нас контакти